KONST / Litografier / Färglitografi 14733093
nr 1473 3093
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Osignerad, Galleri AIX. Färglitografi, bildmått: 30x22, yttermått inklusive ram: 41x33 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 18:54:16
4/6 10:44:20